pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 stycznia 2021
  • wyświetleń: 30946

Wisła Wielka: na oblodzonym odcinku doszło do kilku zdarzeń drogowych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W piątek, 29 stycznia około godziny 7.30 na drodze wojewódzkiej nr 939 w Wiśle Wielkiej doszło do kilku zdarzeń drogowych. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Zdarzenia drogowe na DW 939 w Wiśle Wielkiej - 29.01.2021 · fot. pless.pl


Jak wynika z naszych ustaleń, kierowca jadący Mitsubishi Pajero utracił panowanie nad pojazdem, dachował i uderzył w drzewo. Świadek widzący zdarzenie, podróżujący Fiatem Doblo, zatrzymał się, by udzielić pomocy poszkodowanemu. W zatrzymany pojazd uderzyła kobieta kierująca Fiatem Seicento. Ze wstępnych informacji wynikało, że są osoby ranne, ostatecznie okazało się jednak, że nie było potrzeby hospitalizacji.

Kierujący Mitsubishi Pajero został ukarany mandatem karnym, zaś kolizja Fiata Doblo i Seicento zakończyła się spisaniem oświadczenia przez uczestników zdarzenia.

Zdarzenia drogowe na DW 939 w Wiśle Wielkiej - 29.01.2021
Zdarzenia drogowe na DW 939 w Wiśle Wielkiej - 29.01.2021 · fot. pless.pl


Około 100 metrów dalej doszło do kolejnej kolizji. Kierowca Opla Crosslanda, którym podróżowały 3 osoby, zmniejszył prędkość swojego pojazdu (lub przyhamował), gdyż było ślisko. W jego tył uderzył VW Passat. Również w tym przypadku nie było potrzeby hospitalizacji uczestników zdarzenia. Kolizja została zakończona mandatem karnym.

Jak poinformowali nas kierowcy, o godzinie 6.00 do rowu w okolicy wyżej opisanego zdarzenia, wpadł Citroen C2. Na ten moment nie znamy jednak okoliczności tego zdarzenia.

Kierowcy uważajcie, na drogach jest ślisko!

BM, sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj