pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 26 marca 2021
  • 28 marca 2021
  • wyświetleń: 18773

[WIDEO] Coraz młodsi pacjenci covidowi w szpitalu. Apel dyrektora

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie" podaj

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, spotkaliśmy się dziś z dyrektorem pszczyńskiego szpitala, by dowiedzieć się, jakie są realia w naszym powiecie. Przy okazji dr n. med. Marcin Leśniewski zaapelował, byśmy zadbali o swoje zdrowie i nie podejmowali działań, wskutek których może być potrzebna hospitalizacja.- Szpital w Pszczynie powiększył się na powrót do właściwej liczby 36 miejsc dla pacjentów covidowych, mamy je prawie w całości wypełnione. Przyjeżdżają coraz młodsi pacjenci - mamy pacjentów 40-, 30-, 20-letnich. Najmłodszy nasz pacjent ciężko chory na COVID-19 ma lat 18 - poinformował dr n. med. Marcin Leśniewski.

Dyrektor Szpitala Powiatowego w Pszczynie zwrócił się także z apelem do mieszkańców: - Nie róbmy niczego, co mogłoby stanowić dodatkowe zagrożenie dla naszego zdrowia [...] Pozostawmy szpital i poradnie dla bezwzględnie potrzebujących pomocy ludzi, dla takich z zagrożeniem życia.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szpital w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie" podaj