pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 23 marca 2021
  • 24 marca 2021
  • wyświetleń: 13880

[FOTO] Zderzenie dwóch pojazdów w Studzienicach na ul. Jana Pawła II

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

We wtorek, 23 marca około godziny 20.20 na ul. Jana Pawła II w Studzienicach miało miejsce czołowe zderzenie dwóch pojazdów. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Czołowe zderzenie w Studzienicach - 23.03.2021 · fot. ar / pless.pl


Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z pszczyńskiej drogówki. Wstępnie wiadomo, że kierujący Audi miał zjechać na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z Mazdą. Siła uderzenia była duża. Przyczyną wykonania niebezpiecznego manewru przez kierowcę Audi było najprawdopodobniej odbicie się od wystającego krawężnika, w miejscu, gdzie droga zwęża się. Kierowcy byli trzeźwi. Oba pojazdy uległy znacznym uszkodzeniom. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych.

Kobieta kierująca Mazdą trafiła do szpitala. Podejrzewa się u niej m.in. uraz kręgosłupa i głowy. Zdarzenie zakwalifikowano wstępnie jako wypadek drogowy. Trwają dalsze czynności. Na czas prowadzonych działań droga była zablokowana. Utrudnienia trwały do godziny 22.20.

sid, ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj