pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 4 lutego 2021
  • 5 lutego 2021
  • wyświetleń: 87543

[FOTO] Śmiertelny wypadek w Kobielicach. Nie żyje 63-latek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Do zdarzenia doszło w czwartek, 4 lutego kilkanaście minut przed godziną 14.00 na ulicy Pszczyńskiej w Kobielicach (droga wojewódzka nr 935). Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Niestety zdarzenie to miało tragiczny finał. Śmierć na miejscu poniósł jeden z kierowców.

Wypadek na DW935 w Kobielicach - 4.02.2021 · fot. nadesłane przez czytelnika


Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Fiat Punto, wyjeżdżając z ulicy Jana Pawła II, zderzył się z samochodem ciężarowym marki Mercedes Actros jadącym w stronę Żor. Siła uderzenia była bardzo duża. Kierowca samochodu osobowego nie dawał żadnych oznak życia. Kierowcy samochodów ciężarowych, którzy byli świadkami wypadku, natychmiast ruszyli z pomocą. Podjęli się reanimacji, którą później kontynuowali ratownicy medyczni i strażacy.

Niestety, ale trwająca ponad godzinę akcja ratownicza zakończyła się niepowodzeniem. Nie udało się przywrócić funkcji życiowych poszkodowanego. Ofiara wypadku to 63-letni mężczyzna.

Droga wojewódzka nr 935 (Pszczyna - Żory) była zablokowana w obu kierunkach do godziny 18.30. Na miejscu pracowali policjanci i prokuratura. Zgromadzono niezbędne materiały, które posłużą w późniejszym postępowaniu.

sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj