pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 28 stycznia 2021
  • wyświetleń: 6369

Parkując uszkodził inny pojazd i podał nieprawidłowe dane

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Kilka dni temu mężczyzna uszkodził inny pojazd podczas wykonywania manewru parkowania. Po zdarzeniu zostawił poszkodowanej za szybą kartkę z informacją. Podane dane nie były jednak prawidłowe.

21 stycznia ok. godz. 12:37 na parkingu przy ośrodku zdrowia Hipokrates przy ul. Zdrojowej w Pszczynie (naprzeciw Domu Poprawczego) doszło do uszkodzenia pojazdu marki Hyundai. Po incydencie mężczyzna, który dokonał uszkodzenia, zostawił za szybą kartkę z informacją o zdarzeniu. Podał dane, które okazały się niepoprawne.

Świadkiem zdarzenia była kobieta, która siedziała w innym pojeździe zaparkowanym w tym miejscu. Rozmawiała ona ze sprawcą i najprawdopodobniej wykonywała także zdjęcia uszkodzeń.

Policjanci zwracają się z prośbą o zgłoszenie się mężczyzny, który dokonał uszkodzenia i który być może pod wpływem emocji, pomylił się podczas zapisywania swoich danych. O kontakt proszona jest także kobieta, która była świadkiem całego zajścia. Dane kontaktowe: Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie nr tel. 47 85 522 00 , 47 85 522 55 bądź bezpośrednio z policjantami prowadzącymi sprawę, nr tel 032 4493 298 lub 032 4493 295.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj