pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 28 grudnia 2020
  • wyświetleń: 12429

Samochód ciężarowy w rowie przy DK-1 w Kobiórze. Były utrudnienia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W poniedziałek, 28 grudnia około godziny 6.30 samochód ciężarowy wpadł do rowu przy drodze krajowej nr 1 w Kobiórze. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Samochód ciężarowy w rowie przy DK-1 w Kobiórze - 28.12.2020
Samochód ciężarowy w rowie przy DK-1 w Kobiórze - 28.12.2020 · fot. KPP Pszczyna


Zdarzenie miało miejsce na jezdni prowadzącej w stronę Katowic, w rejonie zajazdu "pod Dzikiem". Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierującemu samochodem ciężarowym Scania na szczęście nic się nie stało. Wstępnie wiadomo, że mężczyzna stracił na chwilę koncentrację i zjechał z drogi do przydrożnego rowu.

Na miejscu przez około 10 godzin trwały czynności zmierzające do usunięcia skutków zdarzenia drogowego. Naczepę w pierwszej kolejności trzeba było rozładować, a następnie wyciągnąć cały zestaw z rowu. Pomoc drogowa, która podjęła się tego zadania, uporała się z tematem bez całkowitego zamknięcia drogi na dłużej niż dziesięć minut (nie było konieczności organizowania objazdów na tak krótki czas). Około godziny 17.00 ruch wrócił do normy.Loading...

BM, sid / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj