pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 2 grudnia 2020
  • wyświetleń: 8522

[FOTO] Groźna kraksa w Pawłowicach. Jedna osoba ranna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Do zderzenia dwóch pojazdów doszło w środę, 2 grudnia przed godziną 11.00 na DK-81 w Pawłowicach. W rejon skrzyżowania z ulicami Wyzwolenia i Zjednoczenia skierowano wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Wypadek w Pawłowicach - 02.12.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika / Kuba


Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca Skodą Fabią wyjeżdżając z podporządkowanej ulicy Zjednoczenia, wjechała wprost pod Citroena C3 jadącego w stronę Skoczowa. Drugi pojazd także prowadziła kobieta. Nic poważnego jej się nie stało. Kierująca Skodą Fabią odniosła obrażenia ciała i została przetransportowana do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci z pszczyńskiej drogówki prowadzili czynności pod kątem wypadku drogowego. Konieczne było zgromadzenie szczegółowej dokumentacji. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

W obrębie skrzyżowania Wyzwolenia i Zjednoczenia z drogą krajową nr 81 trwa przebudowa. W ramach inwestycji powstała już m.in. sygnalizacja świetlna (jeszcze nie jest uruchomiona). Obecnie trwają prace brukarskie i już niebawem tego typu zdarzenia drogowe związane z wymuszeniem pierwszeństwa, powinny przejść do niechlubnej historii Gminy Pawłowice.

sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj